Yenimahalle Eşya Depolama

Yenimahalle eşya depolama ihtiyaçlarınız için Kurulduğu ilk yıllardan itibaren Yenimahalle sakinleri ya da bölgeye yakın olan kişiler için eşsiz depolama çözümleri sunmaktadır. Ankara’da kurulmuş bir depolama şirketi olan Esadaş depolama 7/24 hizmet sağlamaktadır. Firmamızın hizmetlerini özetleyecek olursak depolama ve gümrükleme hizmeti sağlayan bir lojistik şirketi olduğunu söyleyebiliriz. Üyelerimiz uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve donmuş veya soğutulmuş sıcaklık yüklerinin elleçlenmesi konusunda dahi özel hizmetler sunmaktadır.

Depolanacak eşyalar ile ilgili en büyük sorun genel olarak bu eşyaların nakliyesi ile ilgilidir. Her anlamda müşterileri için işleri kolaylaştırma politikası ile hizmet veren firmamız ise kapsamlı kapıdan kapıya çözümler sunmayı amaçlar. Ayrıca bizden depolama hizmeti aldığınız da eşyalarınızın güvenliğinde aklınızın kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Nakliye sigortası dâhil hizmetimiz ile beraber yıllardır lojistik zincir riski kontrol danışmanlığı; taşıma öncesi ve ihracat belgeleri; gümrük müşavirliği ve dokümantasyon; paletleme, ayırma, etiketleme ve yeniden paketleme; ve kargo mallarının depolanması gibi konularda profesyonel hizmet veren firmamızla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan mutlu olacağız.

Yeni Mahalle eşya depolama denildiği zaman akla ilk gelen firma olan firmamız, en zorlu tedarik zinciri ihtiyaçlarını çözmek için müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışır. Yıllardır tüm müşterilerimiz sadece depolama hizmeti ile kalmadan bunun yanı sıra bizden özel lojistik çözümler alıyor ve depolama işleminde ekstra yapmaları gereken hiçbir şey kalmıyor.

Pek çok firma kuruluşunun ilk zamanlarında kendine bir depo satın alarak maddi bir hasar yaşama riski oluşturmaktan korkar. Özellikle günümüzde oldukça yaygın olan e-ticaret için, kendinize özel satın alınmış bir depoya ihtiyacınız olmadığını bilmelisiniz. Bizler sizin için tüm ürünlerinizi muhafaza ederken sizler internet üzerinden satışlarınıza devam edip, ihtiyaç duyduğunuz her an müşterilerinize kargo etmek üzere ürünlerinize ulaşabilirsiniz.

Evinizde ki fazlalık eşyalar için de depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Pek çoğumuzun evi artık kullanılmayan ama maddi ya da manevi değerinden dolayı da gözden çıkartılamayan eşyalar ile doludur. Bu eşyaların güvenli bir yerde kalması hem evinizi hem de içinizi ferahlatmaz mı? Öyleyse siz de rahat bir nefes almak ve evinizin tamamı sadece kullandığınız eşyalar ile dekore etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Depolama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için Ankara Depolama Fiyatları sayfamızı inceleybilirsiniz.