Ankara Depo Fiyatları

Bir işletme sahibi olduğunuzda, elinizde ki ürünler her zaman şirketinizin bünyesinde depolanacak kadar az olmayabilir. Zaten siz de her ürünü kendi bünyenizde depolamak zorunda değilsiniz. Bunun için en ekonomik teklifleri ile Ankara depo fiyatları hakkında bilgi alıp ürünlerinizi profesyonellere teslim edebilirsiniz.

Ankara depo fiyatları için net bir fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü her ürünün muhafaza edilme şekli ve depoda kaplayacağı alan birbirinden farklıdır. Bu nedenle her ürün için maliyet farklı olacaktır. Ancak ortalama fiyat çıkartabilmek için belli kriterler vardır ve bu kriterlere bakarak aşağı yukarı fiyat tahminlerinde bulunabilirsiniz.

Temel depo maliyeti formülü, ihtiyacınız olan metrekare ile metrekare başına kiralama oranıdır. Buna ek olarak, yardımcı programları ve işletme maliyetlerini de eklersiniz. Soğutma gibi özel gereksinimler masraflarınızı artırır.

Ankara Depo Fiyatları

Alacağınız eşya depolama ücreti, tamamen sizin ne tür eşyaları depoya yerleştirmek istediğinizle ve bu eşyaların söz konusu depoda ne kadar alan kaplayacağı ile ilgilidir. Sıfırın altındaki sıcaklıklarda kalması gereken ürünler gönderiyorsanız, dondurucu alanı olan bir depo istersiniz. Kirişleri mekanik olarak saklayabilirsiniz, ancak antika kristal eşyaların insan dokunuşuna ihtiyacı vardır. Hizmet eklemek, fiyatları temel depolama maliyeti formülünün üzerine çıkarabilir.

Depo seçimi konusunda sık sık yapılan hatalardan biri, uygun fiyatlar nedeniyle çok uzak bir yerde depo seçmektir. Çünkü depodan elde edilen fiyat avantajı arada ki yol masraflarına verilir ve ekstra bir yorgunluktan ibarettir. Örneğin sık sık satış yapan ve eşyalarına anında ulaşması gereken bir firmaya sahipseniz, deponuzu çok uzak bir alanda seçmemeniz gerekir. Çünkü daha ucuza bulduğunuz bu depoya gidip gelirken harcayacağınız yakıt masrafları ve ek masraflar hemen hemen aynı fiyata gelecektir. Aynı masrafı yapıp sürekli yol gidip gelmek ise sizi yıpratmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

Ankara’nın her yerinden kolay ulaşabilecek şekilde konumlandırılmış depolarımızla her türlü depolama ihtiyacınızda yanınızdayız. Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetleri ve olumlu yorumlar ile taçlandırılmış hizmetlerimizden yararlanmak ve Ankara depo fiyatları arasında en iyi fiyatları duymak için sizler de bizi arayabilirsiniz.

Ankara ilinde Depolama ihtiyaçlarınız için 7/24 bizleri tercih edebilirsiniz. Taşımacılık ihtiyaçlarınız için Esadaş Nakliyat sayfamızı ziyaret ediniz.