Ev Eşyası Depolama

Ev eşyaları için depolama hizmetine ihtiyaç duymak için pek çok neden vardır ve bizler Ankara’nın en güvenilir nakliye firması olarak nedeniniz ne olursa olsun çözümünüz olmak için buradayız. Tüm kişisel için temiz ve ferah alanlarda depolama hizmeti sunacak olan firmamıza güvenle eşyalarınızı teslim edebilir, teslim etmeden önce gelip depolarımızı tek tek gezebilirsiniz.

Depolama hizmetinin tüm evin eşyalarının belli bir süre depolanması olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir. Zaman zaman sizin de evlerinizde çok sayıda eşya olduğunu düşündüğünüz oldu mu? Bazı eşyalar artık kullanılmasa da anısı olduğu için, değerli olduğu için ya da başka sebeplerden dolayı atılmak da istenmiyor. Eğer evde müsait alanlar yoksa günlük kullanılan eşyalarımızın arasına sıkışarak evlerimizde yer kalmamasına sebep oluyor. Eğer sizler de artık kullanmadığınız eşyalara sahipseniz ve evinizde onları depolamak için müsait bir alan bulunmuyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temiz ve güvenli depolarımızda stressiz depolama çözümlerimiz ile evlerinizde nefes alacak alan kalmasına yardımcı olabiliriz.

Ankara’da nakliyat firması denildiği zaman akla ilk gelen firma olan firmamız, her türlü depolama hizmetiniz için de sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Sizler rahat bir nefes alın diye evinizin eşyalarının tamamını ya da bir kısmını alıp güvenilir ve temiz depolarımıza getiriyoruz. Eşyalarınız geldiğinde ne kadar süre kalmasını istediğinizi öğreniyoruz ve ona uygun olarak planlama yapıyoruz. Eşyanızı depomuza bıraktığınız zaman parsel olarak nereye bıraktığınızı belirten bir evrak ile teslim alıyoruz. Depolama süresi bittiğinde eğer hala işleri yoluna koyamadıysanız ve eşyalarınızı teslim alamayacaksınız sizi zora sokmadan depolama sürenizi uzatmak için sözleşme yapıyoruz. Ayrıca, size süreyi uzatıp uzatmayacağınız sorulmadan başka bir müşteriye söz konusu parsel için söz verilmeyeceğinden de emin olabilirsiniz. Yani diyelim ki sözleştiğimiz tarih geldi siz bunu unuttunuz ama eşyaları hemen teslim alamayacaksınız. İşinin ehli personelimiz asla eşyalarınızı o gün hemen alacakmışsınız gibi düşünerek başka bir müşteriye söz vermez. İlk olarak sizi arayarak durum bilgisi alırız. Eğer eşyalarınızı alamayacaksanız yeri değişmeden sözleştiğimiz tarihi uzatırız. Böylece mağdur olmadan eşyalarınızın depolanmasını sağlarız.