Arşiv Depolama

Şirketler kurulduğu ilk günlerden itibaren bazı evrakları saklamak zorundadır. Yasal olarak her evrak için saklanma süresi belirlenmiştir. Alanı müsait olan şirketler bu evrakları kendi bünyesinde muhafaza edebilir ancak ne yazık ki her şirketin bir arşiv odası yapmak için yeterli olacak alanı yoktur. Bu nedenle bazı şirketler saklanması gereken evraklar için dışarıdan destek almak zorunda kalır.

Bizler, yılların bize verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile arşiv depolama denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Evraklarınızın en az kendi bünyenizdeymiş kadar güven içinde muhafaza edileceği depolarımızda, her zaman uygun şartlar gözetilir ve ferah bir ortam oluşturulur. Peki, arşiv depolama hizmetlerimiz nelerdir?

Firmamız, Ankara genelinde yer alan tüm şirket ve ofisler için güvenli arşiv depolama hizmetleri sunar. Binalarımız 7/24 kamera ile izlenmektedir ve bölgelere ayrılmış erişim kontrolleri ile kişiye özel şifreli girişlere sahiptir, bu nedenle tesislerimizde belirli alanlara yalnızca yetkili personellerimiz erişim sağlayabilir. Doküman depolama tesislerimizde ayrıca, dokümanlarınıza zarar verebilecek olası tehlikeleri önleyen yangın ve sel kontrolleri de dâhil olmak üzere ileri teknoloji vardır. Düzenli kontrolleri sağlanan depolama alanlarımız gereken tüm belgelere ve yeterliliğe sahiptir.

Bilgi güvenliği ve kalite yönetim sistemleri alanında ISO yeterliliklerine sahip akredite bir şirketiz. Bizler Ankara’nın en güvenilir depolama şirketi olarak yasal, medikal ve hasta kayıt depolama da dâhil olmak üzere tüm sektörlerden çok çeşitli müşterilerle çalışıyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun belgelerinizin emin ellerde olacağından emin olabilirsiniz.

Firmamız, çevrimiçi arşiv yönetim sistemlerinin ayrıcalığını tüm müşterilerine sunmaktadır. Bu sistem çözümü, müşterilere arşivleri tamamen yönetme yeteneği sağlar ve site dışında saklanır. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her an verilerini almayı talep edebilir, saklanan kayıtların tam bir açıklamasını görebilir, kullanıcı, saat ve tarihe göre herhangi bir fiziksel etkileşimin denetim izini görüntüleyebilir. Kullandığımız çevrimiçi veri saklama sistemi, imha nedeniyle arşivler için otomatik bildirimler bile sağlar.

Sizler de yüksek kalitede bir arşiv depolama hizmeti almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü arşiviniz güven içerisinde saklanır ve arşivinize istediğiniz her an erişim sağlayabilirsiniz.