Ankara Kiralık Depo

Depolama hizmetleri, bireysel ya da şirketlere özgü nedenlerle zaman zaman herkesin ihtiyaç duyacağı hizmetlerdir. Pek çok firma ya da şahıs, kısa süreli ya da birkaç seferlik uzun süreli depolama ihtiyaçları için kendine ait bir depo satın almayı tercih etmez. Bunun nedeni, maliyetin yapılan işten çok daha yüksek olacak olmasıdır. Bunun yerine depolama hizmeti veren güvenilir bir firmadan depo alanı kiralamak her zaman için daha karlı bir hareket olacaktır.

Ankara’da kiralık depo denildiği zaman akla ilk gelen firma olan firmamız, üreticilerden, ithalatçılardan, ihracatçılardan ve nakliye şirketlerinden gelen mallar için oldukça geniş bir depo hizmeti kapasitesine sahiptir. Güvenilir ve geniş depo alanlarımız sayesinde kısa vadeli ve uzun vadeli depolama çözümleri sunuyoruz. Hizmetlerimizi toplama ve paketleme, nakliye hizmetleri, planlama, uygulama ve koordinasyon yönetimine kadar genişletiyoruz.

Depolarımız müşterilere özelleştirilmiş hizmetler sunmak için yükleme rampaları, otomatik ve yarı otomatik Konveyörler, vinçler, forkliftler vb. ile donatılmıştır.

Depolar, Tarım, Gıda, İlaç veya Biyoteknoloji ile ilgili her türlü hammadde, ambalaj malzemesi, yedek bileşen veya bitmiş ürün/malın depolanması için kullanılır. Tüm depo ve soğuk depolama tesislerimiz, tamamı ayrı kalite kontrol alanlarında muhafaza edilen ham maddeleri, ambalaj malzemelerini ve mamul ürünleri depolamak için özel tarımsal ve gıda ürünü depolama kapasitelerine sahiptir.

Büyük alan ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilir ve fazlalığı güvenli bir şekilde saklayabiliriz. İhtiyaç duyduğunuzda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayan bir depolama çözümü için bizimle iletişime geçin.

Ankara Kiralık Depo

İyi tasarlanmış bir depo, bir işletmenin başarısını ve karlılığını hızla artırmanın en iyi yoludur. İşletmenizin benzersiz taleplerini karşılamak kuruluşunuz için önemlidir. Ancak bir tanesine ne kadar erken yatırım yapar ve uygularsanız, kuruluşunuz o kadar çabuk meyvelerini toplamaya başlayabilir. Depo hizmetlerimizi hiç kullandınız mı? İşletmenizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan depo işini çözdükten sonra hizmetlerinize devam edebilirsiniz.

Firmamız, üreticilerden, ithalatçılardan, ihracatçılardan ve nakliye şirketlerinden gelen mallar için oldukça büyük bir depo hizmeti kapasitesine sahiptir. Paketleme, planlama, uygulama ve koordinasyon yönetimi için hizmetlerimizi genişletiyoruz. Depolarımız, siz değerli müşterilerimize özelleştirilmiş hizmetler sunmak için yükleme rampaları, otomatik ve yarı otomatik Konveyörler, vinçler, forkliftler vb. ile donatılmıştır.

Ankara kiralık depo ihtiyaçlarınız için bizlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin.